Чернігівську вулицю Князя Чорного буде перекрито ще на місяць

Перекриття руху по вулиці Князя Чорного у Чернігові продовжено до 1 квітня – таке рішення було прийняте сьогодні, 4 березня, на засіданні виконавчого комітету.

Рух по вулиці Князя Чорного, що в Чернігові буде перекрито ще на місяць – до 1 квітня 2021 року. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Нагадаємо, раніше згідно з рішенням виконкому № 41 від 27 січня 2021 року для запобігання виникнення аварійних ситуацій та якісного виконання робіт, було перекрито рух автотранспорту в м. Чернігові по  вул. Князя Чорного (від вул. Хлібопекарської до вул. Толстого) на менший термін. Але у зв’язку з несприятливими погодними умовами для виконання ремонтних робіт термін перекриття руху автотранспорту вирішили продовжити.

Фото прес-служби ЧМР

«У лютому було дуже багато снігу, у нас було перекриття вулиці Князя Чорного до 1 березня, просимо продовжити до 1 квітня у зв’язку з тим, що вже є можливість проводити ремонтні роботи», – зазначає начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівську вулицю Князя Чорного буде перекрито ще на місяць.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я