«Українська стратегія Гройсмана» привітала працівників культури та творчі колективи Новобасанської громади з професійним святом

Сьогодні, 9 листопада, своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва. З нагоди цього свята за дорученням голови Чернігівської обласної організації партії «Українська стратегія Гройсмана» Андрія Прокопенка в Новобасанській громаді солодкими подарунками привітали творчі колективи та працівників будинків культури усіх старостинських округів громади.

«Саме ви формуєте духовність, почуття національної гідності, самоідентичності, обʼєднуєте українців навколо спільних цінностей та ідеалів, даруєте незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, оптимізму та благополуччя. І нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!», – сказав Андрій Прокопенко.

Приємну ж місію з вручення подарунків виконала Вікторія Самборин, яка очолила Новобасанську організацію партії «Українська стратегія Гройсмана».

«Шановні працівники культури нашої громади, бажаю Вам щедрих творчих ужинків, натхнення  та людської вдячності за нелегку, але таку необхідну людям працю!», – сказала у вітальному слові Вікторія Самборин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Українська Стратегія Гройсмана» нарощує рейтинг – дослідження.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я