«Українська Стратегія Гройсмана» нарощує рейтинг – дослідження

Політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» впевнено входить в число політичних сил, які в разі проведення виборів до Верховної Ради, здолають електоральний бар’єр. 

Політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» впевнено входить в число політичних сил, які в разі проведення виборів до Верховної Ради, здолають електоральний бар’єр

Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною службою «Рейтинг», повідомляє голова Чернігівської обласної організації партії «УСГ» Андрій Прокопенко на своїй сторінці у Фейсбук.

«За» команду «УСГ» готові проголосувати 5,3% виборців. Так само стабільним є і президентський рейтинг лідера – Володимира Гройсмана. Він перевищує 5%.

«Сьогодні Соціологічна група Рейтинг оприлюднила нову соціологію. Вона відповідає іншим дослідженням та показує, що Українська стратегія Гройсмана нині має 5,3% та проходить до Верховної Ради. Ці настрої людей я відчуваю на зустрічах. Знаю, що з розгортанням партійної структури ця підтримка буде тільки зростати», – наголосив голова Чернігівської обласної організації партії «УСГ» Андрій Прокопенко.

Показово, що більше половини виборців «Української Стратегії» – повністю вакциновані або зроблять другу дозу вакцини найближчим часом. Разом з тим, провину за допущення чергового сплеску захворюваності на КОВІД вони покладають здебільшого на Міністерство охорони здоров’я.

Загалом в опитуванні взяли участь 2500 респондентів, які відповіли на питання по телефону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Українська Стратегія Гройсмана» нарощує рейтинг – дослідження КМІС.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я