“Українська Стратегія Гройсмана” проходить до Парламенту – соціологія

Сьогодні Соціологічна група Рейтинг оприлюднила результати свіжого опитування згідно якого “Українська стратегія Гройсмана” проходить до Парламенту. 

5,2% виборців, які визначилися з вибором, підтримують “Українську стратегію Гройсмана”.

Загалом ідею розпуску Парламенту та призначення нових виборів підтримують 58%, не підтримують – 38%. Також росте незадоволеність діяльністю Президента В.Зеленського і за результатами опитування вона складає 65%. Задоволених же всього 33%.

Якщо б найближчим часом відбулися вибори Президента, то 21,8% проголосували б за В.Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором). 14,5% підтримали б П.Порошенка, 11,0% – Ю.Бойка, 10,8% – Ю.Тимошенко, 8,8% – Д.Разумкова, 6,4% – Є.Мураєва, 6,2% – І.Смешка, 5,7% – В.Гройсмана, 4,0% – О.Ляшка, 2,6% – А.Садового, 2,4% – О.Тягнибока, 1,7% – В.Кличка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гройсман: «Українська Стратегія» – професійна команда людей з досвідом, репутацією і стратегічним баченням розвитку країни.

В ході дослідження українців запитали і щодо їх планів на майбутнє. Невтішно, однак майже половина українців не будують ніяких планів. Чверть планує своє життя на кілька років вперед, близько 15% – на півроку чи рік, 13% – на кілька місяців. Будувати плани на майбутнє легше молодшим, заможнішим та мешканцям столиці.  

Довідково: Аудиторія серед якої проводилося опитування – населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  5000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,5. Терміни проведення: 4-9 листопада 2021 року.

За інформацією Соціологічної групи Рейтинг.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я