У Ніжині збільшили вартість проїзду у громадському транспорті

Від 8,50 до 10 гривень — стільки наразі коштує проїзд у громадському транспорті Ніжина. Рішення щодо підвищення тарифів затвердили 18 жовтня на черговому засіданні виконкому Ніжинської міської ради.

Зокрема, вартість проїзду у маршрутах, які обслуговує ПП «Омнібус», затвердили на рівні 8,50 гривень та 10 грн., які обслуговує ТОВ «Пассервіс».

Довідково: ТОВ«Пассервіс» обслуговує маршрут №4, №7, №11, №12, №13, №14, №39. ПП «Омнібус» обслуговує маршрут №1, №2, №5, №15, №16.

Школярі протягом всього календарного року платитимуть за проїзд 5 гривень, пенсіонери — 6 гривень з 09:00 до 16:00 години.

Серед чинників, що вплинули на підвищення вартості проїзду, начальник управління ЖКГ та будівництва Анатолій Кушніренко назвав зростання витрат на пальне, запчастини, автогуми, паливно-мастильні матеріали тощо.

За словами міського голови Ніжина Олександра Кодоли, підняття тарифів на проїзд це вимушена міра, адже наразі склалася така ситуація, яка ставить під загрозу взагалі існування пасажирських перевезень у місті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Немає газу. У Ніжині школярів відправили на додаткові канікули.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я