Перебіг хвороби був дуже тяжкий: лікар про школяра з Корюківки, який помер від коронавірусу

Від коронавірусу помер 15-річний хлопець з Корюківки. За словами завідувача інфекційного відділення дитячої обласної лікарні Андрія Мороза, хворий потрапив до дитячої лікарні 16 жовтня ввечері у тяжкому стані. Помер 18 жовтня, повідомляє Суспільне.

Фото ілюстративне (з відкритих джерел)

“Перебіг хвороби був дуже тяжкий у хлопчика, враховуючи, що у нього були фонові захворювання супровідні: як ожиріння, надлишок ваги високий, плюс була вроджена міопатія, з якою він спостерігався. Це – слабкість м’язів грудної клітини, верхнього плечового поясу, також кардіоміопатія. Все це і є провокуючі фактори”.

Хлопець був учнем 9-го класу Корюківської школи №4, останні два роки він навчався індивідуально, до цього був на інклюзивній формі навчання. Про це Суспільному сказав директор Корюківської школи №4 Олег Гайовий.

“Він був прикріплений до 9-Б класу, він учень індивідуальної форми навчання. Його знали всі в місті, знали всі в школі, бо він такий активний, на вулиці він спілкується з усіма. На ринку і всі таксисти, всі його знали. Він комунікабельний такий”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівщина знаходиться за крок до «червоної» зони – ЧОДА.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я