На Менщині провели «Богатир-FEST» в пам’ять про Терентія Кореня

Масовий видовищний спортивний фестиваль, організований на честь всесвітньо відомого борця і важкоатлета Терентія Кореня, уперше з розмахом відбувся у Блистові.

Фото: пресслужба Менської міської ради

Гості козацько-етнічного свята лишилися вдоволеними, про що свідчать численні захопливі відгуки у соцмережах.

Ідея цього фестивалю, за задумом організаторів, полягала у залученні до здорового способу життя, культурного дозвілля громадян, популяризації унікальної локальної та національної культурної спадщини та відродження пам’яті про знаного важкоатлета з Менщини, учасника Олімпійських ігор. Цікавою та унікальною особливістю фестивалю стало поєднання спортивної та історичної спрямованості. Ініціатори проєкту прагнули, щоби «богатирська» тематика привернула увагу до фестивалю та малої батьківщини легендарного стронгмена минулого століття туристів як з України, так і з інших країн.

Під час фестивалю були організовані розваги на всі смаки: кулінарні, спортивні, музичні. Для всіх, хто цікавиться історією, була проведена екскурсія «Дитячими стежками Терентія Кореня», працювали оригінальні фотозони, дитяче містечко «Невгамовні КОРІНці» з конкурсами, розвагами та майстер-класами.

Під час фестивалю відбулися показові виступи з єдиноборств місцевих атлетів, різноманітні спортивні забави. А також – смачний фестиваль «Козацька кухня та її секрети».

Родзинкою свята стало видовищне шоу за участю українського богатиря Олександра Пеканова та змагання місцевих силачів за кубок Терентія Кореня.

Яскравим доповненням фестивалю стали захопливі виступи творчих колективів Менської громади, шоу-балету «Екватор», колективу концертних виконавців та академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм.

До проведення фестивалю долучилися спонсори, фінансову підтримку надала обласна рада. За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток сфери культури Менської громади, плідну співпрацю і партнерську підтримку в підготовці щорічного відкритого спортивно-масового фестивалю «Богатир-FEST» Почесною грамотою Менської міської ради було нагороджено Анатолія Шешу. Такими ж відзнаками за популяризацію спорту та відродження етнічної спадщини села, вагомий особистий внесок у підготовку фестивалю були нагороджені й інші блистівчани: Олександр Воронцов, Роман Гальчук, Олександр Плоский та Роман Саповський.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я