У Чернігові відновлюють Фестиваль документального кіно

Фестиваль Docudays UA у Чернігові проводили регулярно, але торік через локдаун він не відбувся. Натомість цьогоріч організатори доклали зусиль, аби цікаві фільми чернігівці все-таки побачили, пише ЧеLine.

Фото ілюстративне (з відкритих джерел).

Завдяки онлайн-кінотеатру Docuspace є можливість транслювати фільми не лише офлайн, а й онлайн. Саме це і дало можливість провести цьогорічний фестиваль. Тож буде багато сеансів онлайн і кілька офлайн, які проведуть із дотриманням умов «червоної» зони.

«Відбуватиметься фестиваль з 1 по 11 грудня. Більшість з сеансів будуть закриті, тобто для якихось конкретних колективів. Але взагалі ми відкриті, за бажання можемо провести додаткові сеанси. Буде п’ять відкритих сеансів для будь-кого в онлайн-режимі.

У Чернігівському обласному молодіжному центрі відбудуться чотири сеанси. Вони для школярів у закритому режимі, бо від учнів не вимагають сертифікатів про вакцинацію. Усі фільми, які транслюються в Docudays, – авторські, зняті минулого року або нинішнього. Вони весною пройшли спеціальний кіноконкурс на правозахисну тематику. Потім влітку їх транслювали в Docu/Клубах. Це такі клуби документального кіно, що існують по всьому світу. В нас на Чернігівщині їх шість. Ці авторські фільми більше ніде побачити неможливо, хіба що в Каннах чи на якихось інших великих подіях. Ці фільми в більшості своїй короткометражні. Хоча є й півторагодинні», – зазначила Ольга Палькова–Свірчевська, координатор проєкту в Чернігівській області.

За її словами, тематика фестивалів різноманітна. Цього разу головний акцент зроблять на темі здоров’я та праві людини на відновлення.

Деталі: https://www.facebook.com/docudaysinchernihiv/posts/4769058006477705.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові пропонують встановити пам’ятник Бандері на місці демонтованого Леніна.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я