У Чернігові відклали підняття тарифів на опалення для населення

У Чернігові поки що відклали підняття тарифів на опалення для населення. Таке рішення 1 листопада ухвалили на позачерговому засіданні виконкому міськради.

Чернігівська міська рада. Фото з відкритих джерел

«Я хотів би поки що відтермінувати це питання, щоб мати діалог з урядом, почути їх позицію. Як уряд бачить вихід з цього», – повідомив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

За його словами, потрібно взяти кілька днів для додаткового вивчення ситуації.

Окремим рішенням виконком підвищив тарифи для бюджетних установ, повідомляє Суспільне.

Нагадаємо, 29 жовтня на засіданні робочої групи у міськраді погодили проект з підвищення тарифів на опалення в Чернігові, який розглядатиме виконком.

Відтак абоненти Облтеплокомуненерго мали б платити 2388 грн за Гкал, 130 грн за м3 води, 3899 грн за Гкал для бюджетних організацій, 5325 грн за Гкал для підприємств.

Абоненти Чернігівської ТЕЦ платили б 1708 грн за Гкал, 90 грн за м3 води, 1513 грн за Гкал для бюджетних організацій, 1495 грн за Гкал для підприємств

Цього ж дня Президент Володимир Зеленський, під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувався в Одесі, сказав, що якщо міський голова Чернігова не зможе впоратися з тарифним питанням самостійно, до його розв’язання долучатиметься центральна влада.

Як повідомлялося раніше, в понеділок, 1 листопада, Владислав Атрошенко має зустрітися з секретарем РНБО Олексієм Даніловим, аби вирішити яким чином компенсувати місту тарифи на тепло.

Нагадаємо, наприкінці вересня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко відмовився підписати Меморандум про непідвищення рівня тарифів між місцевим самоврядуванням та «НАК «Нафтогаз», Асоціацією міст України і Конгресом місцевих та регіональних влад при президентові аргументуючи це рішення тим, що даний Меморандум пропонує нерівні умови для громад різних рівнів та різної фінансової спроможності.

12 жовтня на розширеній нараді у міській раді Владислав Атрошенко заявив, що тарифи для населення в Чернігові піднімати не будуть. Але він нагадав, що за таке стримування цін усе одно доведеться заплатити платникам податків. Адже погашати різницю в тарифах (різницю між їх розміром і тим, що платитиме населення) доведеться з міського бюджету.

Проте вже 19 жовтня на нараді в міськраді Владислав Атрошенко допустив, що тарифи все ж будуть підвищені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Метеоролог розповів, чи випаде сніг в Україні у листопаді.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я