У Чернігові відбувся забіг в пам’ять про загиблих воїнів АТО/ООС

Сьогодні, 28 серпня, близько 600 жителів Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнському патріотичному забігу пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Цей захід вже став щорічною традицією вшанування пам’яті Захисників, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

Кожен міг долучитись до акції незалежно від фізичної форми чи віку. Дистанції в 1.5, 3.5, та 7 кілометрів долали представники влади, військових і правоохоронних формувань, спортивних та трудових колективів, громадські об’єднання, ветерани війни, учасники АТО/ООС та члени родин загиблих захисників, студенти, пенсіонери.

Цьогоріч відбувся і дитячий забіг на 300 метрів.

Учасники під час реєстрації отримували порядковий номер зі вписаним під ним іменем одного із 189 загиблих Героїв. Решта бігунів самостійно обирали Героя, від імені якого хотіли подолати обрану відстань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми стаємо непотрібними”: найтитулованіша спортсменка України поскаржилася, що її не запросили на святкування Дня Незалежності України.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я