У Чернігові 5-11 класи продовжать навчатися дистанційно

З огляду на стан захворюваності на COVID у Чернігові міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила продовжити дистанційне навчання у усіх школах Чернігова для учнів 5-11 класів.

У Чернігові учні 5-11 класів продовжать навчатися дистанційно

Як проінформував на засіданні комісії генеральний директор міської лікарні №2 Владислав Кухар, на сьогодні вже майже 27 тисяч захворілих і 700 померлих на добу в Україні.

Що стосується міста Чернігова, то за минулу добу було госпіталізовано 25 осіб, і загальна кількість пацієнтів на стаціонарному лікуванні вже складає 366. З них на кисневій підтримці знаходяться 258 пацієнтів і на ШВЛ – 11. І за минулу добу 9 осіб померли.

“Чернігів, як і Чернігівська область, ще не вийшли на «плато» цієї хвилі захворюваності. Тобто з дня на день у нас відбувається поступове збільшення кількості хворих. Дистанційна освіта 5-11 класів за цим рішенням комісії стосуватиметься всіх шкіл Чернігова без виключень. Очно навчатимуться початкова школа, школа для дітей з вадами слуху та НРЦ, а також у звичному режимі працюватимуть дитсадки”, – зазначив Владислав Кухар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр енергетики заборгував за газ 76 тисяч гривень: Суд зобов’язав його все сплатити.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я