У Чернігівському театрі ляльок презентували величезний вертеп [ФОТО]

Попри те, що Чернігівський обласний театр ляльок вимушений, тимчасово, припинити показ вистав та цей час його колектив вирішив використати з користю і створив вертеп, який є збільшеною копією вертепної скриньки з маєтку поміщиків Ґалаґанів кінця 18 ХVlll століття.

Фото: Чернігівський театр ляльок ім. О.Довженка

«Ми його зробили в два рази більшим. Він десь 2,5 на 2,9 метра. Такий великий будиночок. Ляльковий театр допомагав робити ляльки, механіку ляльок і шити їх. А головний режисер Віталій Гольцов поставив виставу»,- говорить в коментарі ЧеLine Юлія Солонець, директор КП «Чернігівський обласний центр народної творчості» ЧОР. 

Сам же вертеп створив відомий чернігівський різьбяр Андрій Каменецький. Вертепну драму – колектив лялькового театру. 

«Без усілякого перебільшення говорю про те, що сьогодні просто фантастична подія в культурному житті нашої театральної громади, а можливо, і всієї мистецької громади України. Вертепна драма тут посідає особливе місце»,– Олег Васюта, заслужений діяч мистецтв України, доктор мистецтвознавства. 

Постановка була осучаснена, стиль вертепу залишився, але текст адаптували під наші реалії. Загалом український «двоповерховий» вертеп має дві почергові дії – на горішньому «поверсі» вертепу показують біблійні сюжети про народження Ісуса Христа, а дії в нижній частині – вже на суспільні сюжети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині лісники вже приймають замовлення на новорічні ялинки.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я