У Борзні вперше відсвяткували День міста [ВІДЕО]

Під запальні пісні запрошеної зірки та артистів громади борзнянці відсвяткували День міста. І хоч погода цього дня була дощовою та на центральній площі міста зібрались тисячі людей.

“Це свято у нас вперше, можна сказати це дебют нашого міста. Ми з Анатолієм Григоровичем Гунько започаткували День міста Борзна, тому звичайно було дуже багато хвилювань, багато різних моментів у підготовці, але бачачи скільки на наших локаціях було відвідувачів. Я бажаю всім в першу чергу міцного здоров’я, щастя, любові, щасливої долі, Божого благословення і щоб наша громада тільки жила, процвітала і щоб в громаді панував спокій, доброта один до одного і взаєморозуміння. І все у нас буде добре”, – сказала Лариса Осадчук міський голова Борзни.

На свято завітало багато почесних гостей, серед яких народний депутат України Анатолій Гунько.

“Борзна мені дорога тим, що фактично борзнянці зробили мене народним депутатом. Саме Борзнянський район, колишній зі всіма його ОТГ, дали мені найбільший результат. Це був результат по Борзнянському районі майже 42 відсотки. Це досить високий результат, враховуючи те, які опоненти у мене були. Тому я їм дуже вдячний, я щиро дякую за це. Сьогодні я маю честь зробити їм такий подарунок, запросити зірку – Ірину Федишин. Це було їхнє бажання кого вони хочуть почути, тому я запросив Ірину Федишин. Я їжджу по округу крутом, я бачу, що люди втомилися вже від робіт, від карантинів, від локдаунів і такі свята вони дуже потрібні. Тож я дуже радий, що зміг це зробити”, – говорить Анатолій Гунько.

Серед почесних гостей свята і голова Чернігівської обласної державної адміністрації (2019-2020рр.) та Голова правління Центру розвитку громад Чернігівської області Андрій Прокопенко.

Я щасливий бути тут, привітати борзнянців зі святом. Хочу побажати їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя і хочеться побажати, щоб Борзнянська громада було тою громадою, де живуть щасливі люди. Ми привезли в подарунок стіл для настільного тенісу, який буде встановлений в одній зі шкіл. В якій саме це вже вирішить громада. Настільний теніс це дуже корисно, тому що діти багато часу проводять перед гаджетами, телефонами, планшетами і через це погіршується зір. А якраз настільний теніс, в тому числі, тренує зір і лікарі це рекомендують. Тож від Центру розвитку громад буде такий невеличкий, приємний подарунок для Борзнянської громади”, – сказав Андрій Прокопенко.

Чудова атмосфера, щасливі люди та свято, яке борзнянці запам’ятають надовго. Саме так можна описати День міста Борзна.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «АКЦЕНТИ» Андрій Прокопенко про держбюджет 2022, рейтинг Чернігова та ціну на газ для громад.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я