Суд визнав винним тренера, який допустив смерть 17-річного учня на озері в Чернігові

Вироком суду призначено покарання тренеру з веслування на байдарках та каное за недбале ставлення до своїх професійних обов’язків, що призвело до смерті неповнолітнього.

Фото ілюстративне (з відкритих джерел)

Нагадаємо, в травні 2020 року тренер проводив заняття з веслування на каное на гідрокар’єрі в житловому районі «Лісковиця» м.Чернігова зі своїм учнем.

Під час проведення тренування 17-річний хлопець випав з каное та потонув у водоймі.

​І сьогодні, 28 вересня, вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова тренера однієї з чернігівських дитячо-юнацьких спортивних шкіл визнано винним у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітнього вихованця під час проведення тренування, в результаті чого останній потонув (ч.2 ст.137 КК України).

​Незважаючи на невизнання своєї вини обвинуваченим, судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі та призначено покарання у виді обмеження волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням обов’язків тренера-викладача з веслування на байдарках каное строком на 1 рік зі встановленням іспитового строку на 1 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція шукає свідків смертельної ДТП в Чернігові.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я