Сінгапур першим у світі відмовився безкоштовно лікувати ковідних антивакцинаторів

Влада Сінгапур заявили про зупинку фінансування медичних рахунків невакцинованих громадян, якщо вони захворіють COVID-19. У лікарнях більшість пацієнтів з коронавірусом не щеплені.

Влада Сінгапур заявили про зупинку фінансування медичних рахунків невакцинованих громадян, якщо вони захворіють COVID-19 (фото з відкритих джерел).

Про це повідомляє Washington Post.

Влада Сінгапуру зазначила, що більшість тих, хто потребує інтенсивної терапії та збільшують навантаження на систему охорони здоров’я, не вакцинувалися від COVID-19.

“З 8 грудня 2021 року ми почнемо стягувати плату з пацієнтів з COVID-19, які не вакциновані за своїм вибором”, – йдеться в повідомленні.

Тепер всі нещеплені пацієнти, яких госпіталізують з COVID-19 після 8 грудня, будуть самі оплачувати медичні рахунки, крім дітей до 12 років та громадян, яким не можна робити щеплення за медичними показаннями.

За даними New York Times, у Сінгапурі одна з найкращих систем охорони здоров’я у світі. Усі робітники зобов’язані частину зарплати відраховувати на спеціальні ощадні рахунки на медичні послуги.

Рішення уряду відмовитися від безкоштовного лікування від коронавірусу людей, які свідомо відмовилися від COVID-щеплень, означає, що лікарні тепер виставлятимуть рахунки таким пацієнтам.

У МОЗ Сінгапуру вказали, що 85% населення країни вже повністю вакциновано від COVID-19, а 18% навіть отримали бустерну дозу вакцини.

Протягом останнього тижня жовтня Сінгапур досяг рекордної кількості нових щоденних випадків COVID та смертей серед тих, хто відмовився вакцинуватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через відмову вакцинуватися в Чернігівській ОДА відсторонили п’ятьох працівників.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я