Проводив експеримент: на Чернігівщині помер вчитель хімії та біології

У селі Рогізки Сновської громади на Чернігівщині вчитель біології та хімії проводив експеримент та отруївся. Сорокап’ятирічного педагога врятувати не вдалося.

У Корюківському відділенні поліції повідомили, що загиблий працював у місцевій школі. За фахом — вчитель біології та хімії. Розлучений, є донька, яка проживає окремо. Сам же мешкав з батьком та братом. У вівторок, 6 квітня, чоловік не пішов на роботу. Вдома нічого дивного не помітили, поводився як зазвичай. А близько 13-ї години брат почув з його кімнати стогін.

Чоловік нерухомо лежав на підлозі, скаржився на біль у животі й нудоту. Братові зізнався, що випив нітрат барію*. Рідні викликали «швидку». Постраждалий ще був притомний, але не міг рухатися.

Медикам він сказав, що проводив експеримент. Це ж саме він повідомив і в Щорській районній лікарні, куди його госпіталізували. Мовляв, сам випив нітрат барію. Однак, врятувати чоловіка не вдалося. За декілька годин учитель помер у медзакладі.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом загибелі чоловіка відповідно до ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з приміткою «нещасний випадок».

Довідково: Нітрат барію — біла сипуча субстанція, утворена дрібними кристалічними частинками. Без аромату та відтінків, розчинна у воді. Належить до категорії легкозаймистих хімічних сполук. Застосовується при виробництві лакофарбових речовин, зокрема, емалей і глазурі. А також у піротехніці для надання полум’ю зеленого кольору.

Джерело: Сусіди City.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині молодий хлопець повісився в будівлі колишнього дитсадка.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я