На Чернігівщині молодий хлопець повісився в будівлі колишнього дитсадка

У неділю, 11 квітня, молодий чоловік пішов з дому й не повернувся. Рідні знайшли його тіло вже наступного дня повішеним у приміщенні покинутого дитсадка, повідомляють Сусіди.City.

У Корюківському відділенні поліції повідомляють, що ввечері, 11 квітня, чоловіка у нетверезому стані бачили поблизу місцевого бару з товаришами. Додому, де проживав разом з вагітною співмешканкою, він повернувся близько 22-ї.

Начебто, між ними стався конфлікт через те, що чоловік прийшов п’яний, у результаті якого він вийшов з дому і зник у невідомому напрямку. Про це співмешканка одразу повідомила його матір і вітчима, які живуть неподалік.

Однак знайти чоловіка вдалося лише наступного дня, але він уже був без ознак життя. Матір і вітчим відшукали сина повішеним на другому поверсі колишнього сільського дитсадка.

У поліції зазначають, що слідів насильницької смерті на тілі загиблого не виявили. Відкрили кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування за ст. 120 ч. 1 (Доведення до самогубства).

Односельці характеризують загиблого як спокійного та врівноваженого. Працював він на деревообробному підприємстві у Корюківці. Поховали загиблого у селі 13 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчинка випала з 5 поверху, а хлопчик з 2 в проліт між сходами під’їзду: малолітні діти в реанімації [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я