Прокуратура вимагає знести самовільно збудований будинок, на території лісництва, неподалік від Голубих озер

Чернігівська окружна прокуратура вимагає знести будинок в лісі, який мешканець Чернігова збудував на самовільно зайнятій земельній ділянці на території Олешнянського лісництва ДП «Добрянське лісове господарство».

Фото Суспільне Чернігів

В листопаді 2020 року працівники Добрянського лісгоспу на околиці села Олешня, на ділянці, яка належить Олешнянському лісництву виявили самовільно збудований дерев’яний будинок. Ця історія набула неабиякого розголосу в ЗМІ та соціальних мережах, адже його розташування дуже хороше, поблизу знаходиться відома рекреаційна зона “Голубі озера”.

В будинку вже проведена електрика та встановлена відеокамера.

Як ПіКу повідомили в прокуратурі, то за фактом самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва (ч. 3 ст. 197-1 КК України) розпочато кримінальне провадження. Досудове розслідування проводиться Чернігівським РУП ГУНП в Чернігівській області.
Наразі прокуратура в суді вимагатиме від забудовника  знесення самовільної збудованої споруди і приведення захопленої ділянки у належний стан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Земельний дерибан» на Чернігівщині триває: Держгеокадастр «віддав» 60 гектарів землі Сухополов’янської громади.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я