Продавали під виглядом відомих брендів: в Чернігові викрили підпільне алкогольне виробництво

Днями в Чернігові Служба безпеки України блокувала незаконні виробництво і збут оптових партій контрафактної підакцизної продукції сумнівної якості, яку продавали під виглядом відомих українських та світових брендів.

Підпільні цехи з виробництва сурогату “бізнесмени” облаштували просто в гаражах одного зі спальних районів Чернігова. Виготовляли алкоголь в антисанітарних умовах та величезними партіями. Вже готову продукцію реалізовували під виглядом відомих вітчизняних та іноземних брендів через оптові бази та точки роздрібної торгівлі регіону.

Під час проведення слідчих дій у місцях виробництва фальсифікату правоохоронці виявили майже тонну спирту невідомого походження, коньячний концентрат, пакувальну тару та інші докази протиправної діяльності. 

У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності винних осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові пішла з життя голова обласної організації спілки письменників України Ганна Арсенич-Баран.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я