Чернігівців до дач поблизу міста підвозитимуть 10 автобусних маршрутів

Кому на дачу? Вже з 3 квітня чернігівці матимуть можливість добиратися до своїх дач громадським транспортом, який працюватиме за 10 автобусними маршрутами. Перевезення до дачних масивів буде здійснюватись до 15 жовтня 2021 року включно.

Рішення про запуск автобусного сполучення з дачними масивами, що знаходяться навколо Чернігова, ухвалили на засіданні виконавчого комітету ЧМР вчора, 1 квітня.

Ось актуальний розклад руху автобусів на дачних маршрутах міста Чернігова, які розпочнуть діяти вже з 3 квітня.

Інші автобусні маршрути міської мережі громадського транспорту, що обслуговують дачні масиви у Чернігові та навколо міста, працюватимуть за своїми цілорічними розкладами руху.

Автобусний маршрут № 22-с «ЗАЗ – Дачі (Рівнопілля)» знаходиться на стадії підготовки до дачного сезону. Про розклад руху автобусів цього маршруту буде повідомлено додатково.

Довідково: Транспортна маршрутна мережа Чернігова складається з 11 тролейбусних маршрутів та 31 автобусних. Для обслуговування пасажирів щоденно передбачається випуск: 65 тролейбусів, 90 автобусів середньої та великої місткості, 140 автобусів малої місткості. У 2021 році перевезення пасажирів здійснюють відповідно до договорів 13 перевізників.

Відповідно до прийнятого рішення виконкому управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради доручено спільно з перевізниками, автобуси яких працюють на міських маршрутах загального користування, регулярно переглядати розклади руху автобусів з урахуванням потреб населення міста у весняно-літній період року та умов сезонної роботи підприємств і залізниці. Про всі можливі зміни щодо перегляду розкладів руху громадського транспорту обов’язково повідомлятиметься. Телефон для інформації 0462 – 675 – 013.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продавали під виглядом відомих брендів: в Чернігові викрили підпільне алкогольне виробництво.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я