Прапор України з нагоди 30-річчя Незалежності варто встановити в центрі Чернігова – Іван Дементов

Як ви знаєте, цього року Україна святкує своє 30-річчя Незалежності. З цієї нагоди Президент України Володимир Зеленський ініціював встановлення державного прапору в кожному обласному центрі України. За його задумом 24 серпня 2021 року в адміністративному центрі кожного регіону України замайорить блакитно-жовтий стяг на 50-метровій висоті. Завершити встановлення флагштоку з прапором всі області мають до 23 серпня, Дня державного прапора України. 

Тож тепер, однією з першочергових задач є пошук ідеального місця для його встановлення. Осторонь цього доручення Глави держави не залишились і народні обранці Чернігівщини. Так, Іван Дементов, депутат Чернігівської обласної ради від партії “Слуга народу” запропонував встановити флагшток з прапором на місці колишнього пам’ятника Леніна, що був розташований на перехресті проспектів Миру та Перемоги.

Пропозицію Івана Дементова про встановлення 50-метрового флагштоку з прапором саме на цьому місці підтримали і депутати Верховної Ради України від Чернігівщини, зокрема, Сергій Гривко. А відповідний лист було направлено до міського голови Чернігова, голови Чернігівської обласної ради та голови Чернігівської обласної державної адміністрації. 

За словами депутата, встановлення державного стягу саме на цьому місті було б дуже вдалим, адже звідси його буде видно, і гостям міста, які тільки в’їжджають до Чернігова, і мешканцям майже всіх районів обласного центру.  

Іван Дементов

“Прапор –  один із символів нашої країни. Це втіленням нашої національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Сьогодні, у час, коли наші воїни захищають рідну землю, виборюючи її суверенність та недоторканість на Сході України, саме Державний Прапор України є постійним супровідником бійців і на передовій, і в тилу. Тож я, як депутат обласної ради, не можу залишитись осторонь цієї важливої, патріотичної ініціативи і буду всіляко сприяти її реалізації”, – запевняє депутат Чернігівської обласної ради Іван Дементов.

До прикладу, саме так як пропонує Іван Дементов та Сергій Гривко, вирішили зробити в Полтаві.  За словами голови Полтавської ОДА, державний прапор встановлять в сквері Героїв України, що в центрі Полтави. А площу поряд зі стягом планують додатково облаштувати та освітити. 

Візуалізація проєкту зі встановлення державного прапору в Полтаві

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я