Підполковника податкової міліції затримали за підозрою у створенні терористичної організації

СБУ затримало підполковника податкової міліції Едуарда Устинова.

Як повідомив в Facebook журналіст Юрій Бутусов, який посилається на свої джерела, Едуарду Устинову пред’явлено підозру за статтею 258 – створення терористичної організації, статті 362 – несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється на комп’ютері, статті 328 – розголошення державної таємниці.

“За нашими даними, Устинов був затриманий ще 13 лютого. Важко навіть оцінити обсяг збитку, який він зумів завдати державі – адже він мав доступ до всіх баз платників податків, які становлять інтерес для противника. Але куди більший скандал викликало продовження цієї історії. Справа в тому, що право на доступ до інформації Устинову підписував особисто начальник Державної фіскальної служби Вадим Мельник! Причому подвійно скандально, що останній раз санкцію на надання доступу до інформації Устинову Мельник підписав … вже після арешту шпигуна! В це важко повірити, але це факт – 23 лютого Мельник підписав лист до Державної податкової служби про надання доступу до інформації до інформаційно-телекомунікаційних систем податкової служби для того самого підполковника Устинова! “, – написав Юрій Бутусов.

Як зазначає журналіст, важко навіть оцінити обсяг збитку, який він зумів завдати державі – адже він мав доступ до всіх баз платників податків, які становлять інтерес для противника.

Нагадаємо, Президент підписав закон щодо створення Бюро економічної безпеки, яке отримає відповідні повноваження Податкової міліції та Служби безпеки України.

На шляху до ліквідації податкова міліція не раз потрапляла в епіцентр гучних корупційних скандалів, пов’язаних з тиском на бізнес. 

Редакція ПіК готова підтримувати бізнес в боротьбі з корумпованими працівниками податкової міліції. Повідомляйте про факти корупції, тиску на бізнес з боку співробітників податкової міліції Чернігівської області за адресою:  pik.cn.ua@gmail.com.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я