Понівечили чужу автівку, а потім ще й побили чоловіка, який зробив їм зауваження: молодиків з Новгорода засуджено на декілька років за ґратами

В Новгород-Сіверському група молодиків на підпитку, серед яких був і неповнолітній, похуліганили на декілька років ув’язнення за ґратами.

Як ПіКу розповіли в прокуратурі Чернігівської області, то 9 квітня 2020 року троє молодиків, мешканців Новгород-Сіверського, серед яких був і неповнолітній, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на одній з вулиць міста навмисно пошкодили автомобіль ВАЗ 21140, порізавши на ньому шини та розбивши дзеркала.

В той час поруч проходив чоловік, який зробив їм зауваження за що отримав закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Дії хлопців супроводжувались особливою зухвалістю, а свою вину в подальшому вони не хотіли визнавати.
Та незважаючи на це, суд проаналізувавши надані стороною обвинувачення докази, визнав трьох громадян винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України.

Вироком Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області неповнолітньому призначено покарання у виді 1 року 3 місяців позбавлення волі. Враховуючи, що він був раніше засуджений за скоєння інших кримінальних правопорушень і не відбув частину покарань, суд призначив йому остаточне покарання за сукупністю вироків у виді позбавлення волі на строк 4 роки 6 місяців. Підсудного взято під варту у залі суду до набрання вироком законної сили.
Другому учаснику хуліганських дій призначено покарання у виді 2 років 6 місяців позбавлення волі. А третьому — у виді 2 років позбавлення волі з іспитовим терміном 3 роки.
Також, судом задоволено позов прокурора про стягнення витрат на лікування потерпілої особи у розмірі 7 тис. грн.
Вирок законної сили поки що не набрав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині молодий хлопець повісився в будівлі колишнього дитсадка.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я