Політична криза в обласній раді: депутати вдруге поспіль не змогли провести сесію

Другу позачергову сесію Чернігівської обласної ради знову не змогли провести. Вкотре 8 політичних партій, які представляють виборців в облраді не змогли домовитися. З 64 обласних обранців зареєструвались лише 32. Для прийняття ж рішень потрібно мінімум 33 депутати. 

Тому голова обласної ради Олена Дмитренко вимушена була знову оголосити про перенесення сесії через відсутність кворуму.

5 фракцій в обласній раді: “Батьківщина”, “Європейська Солідарність”, “За майбутнє”, “Наш край” та “ОПЗЖ” знову не зареєструвалися, а лише з кулуарів спостерігали за тим, що відбувається в сесійній залі. В коментарях журналістам вони наголосили, що хочуть працювати у правовому полі, але перша сесія і обрання керівництва, на їх думку, пройшли з порушеннями регламенту.

Під час сесії мали б затвердити важливі обласні програми та бюджет області на наступний рік.

Депутати не пригадують такого, щоб двічі поспіль рада не змогла провести сесію через відсутність кворуму. Чи дійдуть згоди та порозуміння під час новорічно-різдвяних свят, поки ніхто казати не береться. Хоча депутати по обидві сторони “барикад” наголошують, що так довго тривати не може. 

Детальніше в нашому відео.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я