Нова обласна рада: перевибори чи порозуміння?

Представники 5 політичних партій в області: “За майбутнє”, “ОПЗЖ”, “Батьківщина”, “ЄС” та “Наш край” напередодні нового року звернулися з листом до голови облдержадміністрації Анни Коваленко, з проханням посприяти у «врегулюванні політичної кризи та поновлені легітимності роботи Чернігівської обласної ради».

У листі зокрема, йдеться про порушення, які, на думку керівників цих партій, мали місце на першій сесії при обранні керівництва ради та очільників комітетів.

Нагадаємо, через відсутність кворуму в Чернігівській обласній раді двічі не змогли провести сесію. І відповідно не затвердили програми та бюджет області.

Сама ж голова обласної державної адміністрації вважає ситуацію небезпечною для життєдіяльності Чернігівщини та запрошує усі сторони конфлікту сісти за стіл переговорів.

В той же час в керівництві обласної ради вважають, що ніякої політичної кризи немає, а відсутність кворуму пов’язана із хворобами депутатів. А обласних обранців від п’яти партій, які власне звернулися до голови ОДА, закликають не бойкотувати засідання облради, пропонують повернутися до роботи і кажуть, що готові переглянути розподіл комітетів між партіями.  

Дату наступної сесії облради поки не називають, але відомо, що вона має відбутися після усіх новорічно-різдвяних свят. Тож, час аби спробувати знайти спільну мову у депутатів є. Чи буде діалог , чи далі триватиме конфронтація залишилося чекати не довго. А тим часом, в кулуарах облдержадміністрації та облради вже заговорили про дострокові вибори. 

Детальніше у нашому відео

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я