Поліцейський з Корюківки отримав службове житло

Днями поліцейський з Корюківки Олександр Дзюба отримав службове житло, в якому буде жити з дружиною та донькою. Він несе службу в Корюківському районному відділі поліції вже 13 років, є учасником антитерористичної операції на Сході України, повідомляє прес-служба поліції Чернігівської області.

Коли начальник Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський
вручав ключі від квартири, зазначив:

“Такими діями ми підкреслюємо стратегію Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції. Професійних поліцейських, орієнтованих на довгу чесну службу, потрібно підтримувати”.

“Це двокімнатна квартира в новобудові, 62 квадратні метри. Тут встановлене опалення, лічильники, вікна, вхідні двері. Найближчим часом збираюся підкопити грошей та зробити ремонт. Яка з цих двох кімнат стане дитячою, ми ще не вирішили: буду радитися з родиною. Дружина Наталія теж працює в державній установі, а 9-річна донька Софія навчається у школі неподалік. Дуже приємно, що Національна поліція забезпечує житлом особовий склад. Хотілося, щоб житло отримали якомога більше поліцейських”, — сказав Олександр Дюба під час міні-ексурсії по новому житлу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Талалаївській громаді відкрили поліцейську станцію [ФОТО].

Розподіл службового житла відбувся наприкінці 2020 року. За законом житло можна давати лише особам, які не мають у власності квадратних метрів в населеному пункті, де працюють. Олександр 13 років несе службу в поліції, але власного житла тут не має. Зарекомендував себе з хорошої сторони. Робоча група взяла до уваги й те, що восени 2014 року він ніс службу в смт Чернухино Луганської області.

“Керівництво поліції та колектив дійшли висновку, що старший сержант Олександр Дюба дійсно потребує цього житла“, — сказав керівник Корюківського районного відділу поліції Роман Солохненко.

Упродовж 2019-2020 років за кошти поліції Чернігівської області було придбано 25 службових квартир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бійця з Чернігівщини посмертно нагороджено орденом «За мужність».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я