Бійця з Чернігівщини посмертно нагороджено орденом «За мужність»

Фото прес-служби Чернігівської ОДА

За виявлення особистої мужності у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України бійця з Чернігівської області посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

Відповідний Указ про нагородження був підписаний президентом з нагоди Дня українського добровольця. Загалом орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначено 67 добровольців, з яких 64 — посмертно. Серед нагороджених — доброволець батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» Роман Лось.

Фото сайту 0462.ua

Роман Лось народився у селі Вишневе Ріпкинського району Чернігівської області. З травня 2002 по жовтень 2003 року проходив строкову військову службу в Збройних Силах України, а після демобілізації — у внутрішніх військах МВС України. Сержант міліції, з вересня 2014 року — міліціонер 3-го взводу 2-ї роти спецбатальйону «Чернігів» УМВС України у Чернігівській області. Отримав тяжкі поранення 16 листопада 2014 року у районі залізничного переїзду біля селища Станиця Луганська Луганської області. Автомобіль, у якому перебував міліціонер, потрапив у засідку та був обстріляний з РПГ. У результаті обстрілу Роман Лось отримав вогнепальні кульові та осколкові поранення різних частин тіла.

Після тривалого лікування доброволець помер 10 червня 2016 року у Центральному шпиталі МВС України у м. Києві.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я