Перше квітня обіцяє бути найтеплішим за хтозна скільки часу – синоптик Наталка Діденко

Весняний Чернігів

Завтра, 1 квітня, у більшості областей України очікується +15+20 градусів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Фейсбук. 
“Перше квітня обіцяє бути найтеплішим за хтозна скільки часу”, – зазначила синоптик. Серед європейських синоптичних сестер-братів завтра найтеплішою буде Франція – до +22+27 градусів.
Що ж стосується України, то вздовж смуги Сумщина-Черкащина-Полтавщина -Одещина повітря буде трохи свіжішим, але також тепло, +11+15 градусів. Вітер в Україні очікується з південного заходу, невеликий або помірний.1-го квітня дощі пройдуть у західних та подекуди в північних областях. На решті території України – без істотних опадів. Також у західних областях з’являться перші грози.
У столиці ж завтра буде майже літо – до +17+19 градусів вдень. Вітер з південного заходу, суттєві опади – навряд, а ось п’ятниця буде в столиці дощовою.2-го квітня холодний атмосферний принесе в Україну більше дощів, температура повітря почне поступово знижуватися, спочатку на Заході та Півночі, а вихідними – похолодає у більшості областей України.
“Так що завтра відкладайте не нагальні справи і використовуйте теплющу погоду прогулянками і спогляданням народження зелених листочків”, – порадила Наталка Діденко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місця померлих займають нові пацієнти: лікарня в Чернігівській області переповнена хворими на COVID-19 [ВІДЕО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я