Місця померлих займають нові пацієнти: лікарня в Чернігівській області переповнена хворими на COVID-19 [ВІДЕО]

Україну тероризує британський штам коронавірусу. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, поширена нині в країні версія коронавірусу – більш заразна, призводить до ускладнень і вкладає в лікарняні ліжка молодих людей. Інфекційні відділення чи не по всій країні – переповнені. Про складну ситуацію в лікарні Ніжина розповіли наші колеги з ТСН.

Фото з мережі

На початку пандемії в Ніжині планували обійтися тільки інфекційним відділенням на 30 ліжок, але зараз лікарню довелося розширити в п’ять разів. Всі ці місця практично заповнені.

“У нас розгорнуто 140 ліжок із них 135 ліжок зайнято“, – розповідає медичний директор Ніжинської центральної міської лікарні Олена Шейко.

В лікарні говорять, що максимум, на який зможуть розширитися – це переобладнати під хворих на коронавірус ще одне відділення. “Розроблений механізм щодо збільшення ліжкового фонду, ми готові розгорнути на території 27 ліжок. Ми можемо розгорнути, зробити чисті зони і залучити персонал“, – розповів головний лікар Ніжинської центральної міської лікарні Олександр Костирко.

У Ніжинській лікарні лікуються різні хворі. В однієї пацієнтки лікарні рівень кисню в крові трохи вищий за 60. І це при нормі хоча б 95. 

“Це вона на кисні, а уявіть, що з нею буде, якщо його не буде. До нас звернулися не дуже вчасно, трохи дома посиділи“, – каже лікар-реаніматолог Катерина Іванченко.

У кожній з палат Ніжинської центральної міської лікарні своя історія. В одній із палат одного пацієнта вже виписали і ще двоє померли, але ці місця вже зайняті. В іншій палаті лежить родина – чоловік та дружина. Більшість чоловіків, яких госпіталізували у Ніжинську лікарню, молоді та працюють. Наймолодшому – 28 років, а найстаршій пацієнткі – 81. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія стягує війська до кордону з Україною – Хомчак.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я