Облрада виділила 4 мільйони на компенсації постраждалим від вибуху складів біля Ічні

4 мільйони гривень виділять з обласного бюджету людям, які постраждали під час вибуху на складах з боєприпасами біля Ічні. Таке рішення ухвалили на сесії Чернігівської облради. Коли саме розподілять гроші поки невідомо.

Про це Суспільному повідомила заступниця міського голови Ічні Лариса Мілова.

З її слів, не раніше ніж через тиждень в міській раді створять комісію, яка визначатиме хто першочергово отримає допомогу та яким чином розподілятимуться гроші.

«Ми піднімаємо зараз тільки списки, які були тоді направлені, документи. Тільки після цього, ми будемо приймати рішення. Порівняємо, хто отримав, хто не отримав. Спочатку потрібно дослідити це все, а потім приймати рішення: кому, як і по якій системі. Буде створена комісія, яка буде приймати це рішення. Комісія буде складатися з числа депутатів, фінансистів, там будуть всі, хто дотичний до цього питання, тому що питання дуже складне», – сказала Лариса Мілова.

Нагадаємо, вибух на складах з боєприпасами поблизу Ічні стався у 2018 році. Вибухами снарядів було зруйновано 19 будинків, 57 визнали частково пошкодженими. Люди не постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє патрульних поліцейських з Чернігова постануть перед судом за отримання неправомірної вигоди.

Джерело: Суспільне.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я