Незабаром у Чернігові почнуть діяти нові правила оформлення зовнішньої реклами

З другого вересня у Чернігові стає обов’язковим дотримання дизайн-коду щодо фасадів і вивісок у центральній частині міста. 

Концепцію з оформлення зовнішніх фасадів будинків і вивісок ухвалено на виконавчому комітеті Чернігівської міської ради 2 вересня 2020 року. Попередньо ця концепція проходила громадське обговорення та регуляторну процедуру.

На прохання підприємців ми дали один рік на те, щоб замінити у пріоритетній зоні міста, а саме на вул. Рокоссовського та у центральній частині Чернігова, різноформатні та різнокольорові вивіски на уніфіковані, які ми затвердили на виконкомі. Всі вимоги до вивісок були заздалегідь прописані та наведені конкретні приклади допустимих і недопустимих вивісок. Стандарти по розміру, кольору та шрифту також були прописані. Протягом останніх 6-7 місяців ми регулярно надсилали листи і спілкувалися з підприємцями. Спочатку це був інформаційний характер, потім попереджувальний. І ось, 2 вересня вже за два тижні”, – сказав секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

Та у зв’язку з тим, що змінювати вивіски підприємці особливо не квапляться, Олександр Ломако ще раз публічно наголосив на тому, що рішення про уніфіковані вивіски приймалося не для галочки, а щоб зробити Чернігів більш естетично привабливим містом. І попередив, що з 2 вересня підприємцям, вивіски яких не відповідають затвердженим нормам, а їх у центрі дуже багато, будуть спочатку робитися приписи, а потім, якщо це не подіє – вивіски демонтуватимуться.

У вересні ми визначимо перелік найбільш непривабливих вивісок і почнемо їх демонтаж. Тому ще раз публічно звертаюсь до тих підприємців, які або орендують, або володіють приміщеннями в зоні, яка визначена як пріоритетна. Щоб не платити штрафи та не проходити через процедуру примусового демонтажу – займіться, будь ласка, цим питанням самостійно. До 2 вересня є ще два тижні. За цей час можна виготовити вивіску правильного формату. Вимоги до вивісок і приклади є на сайті Чернігівської міської ради. Також Управління архітектури консультує всіх, хто звертається з приводу цього питання”, – наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові хочуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я