Народного депутата Валерія Зуба обрано Головою Національної асоціації онкологів України

Інформація про те, що Валерія Зуба обрано Головою асоціації з’явилась в інтернеті 21 грудня, одразу на наступний день після голосування.

Що відомо:

Національна асоціація онкологів України – це всеукраїнська недержавна, некомерційна громадська організація створена з метою всебічного розвитку та реалізації потенціалу онкологічної служби України. Асоціація проводить аналіз, узагальнення результатів наукових досліджень, активно сприяє впровадженню в практику охорони здоров’я передового досвіду й нових досягнень науки й техніки, сприяє підвищенню професійної кваліфікації онкологів та багато іншого.

Нагадаємо, Валерій Зуб – заслужений лікар України, який, прийшовши у Парламент, зміг максимально привернути увагу до проблем онкології. Він зробив помітні кроки для розвитку онкологічної галузі, при цьому відстоював інтереси пацієнтських організацій та залучав до діалогу з владою лікарів з усієї України. Під його кураторством розроблено національну стратегію контролю онкологічних захворювань.

Також Валерій Зуб ініціював законопроєкти, що значно поліпшують доступ хворих до інноваційних ліків. До того ж нардеп очолив Наглядову раду Національного інституту раку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обіцяний Валерієм Зубом відеогастроколоноскоп вже у Ічнянській лікарні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я