Начальника відділу екологічної інспекції Чернігівщини судитимуть за збитки державі

Судитимуть начальника відділу Державної екологічної інспекції у Чернігівській області за збитки державі у розмірі 500 тисяч гривень.

Чернігівською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного із відділів Державної екологічної інспекції у Чернігівській області за фактами зловживання владою та службовим становищем (ст. 364 КК України), а також службового підроблення (ст. 366 КК України), що спричинило тяжкі наслідки.

Установлено, що у березні 2021 року посадовець зазначив у розрахунку шкоду, завдану викидами в атмосферне повітря одним із промислових підприємств м. Чернігова в розмірі 29 тис. грн., занизивши її майже у 19 разів.

У результаті умисних протиправних дій посадовця приватне підприємство не відшкодувало до бюджетів різних рівнів збитків на загальну суму понад півмільйона гривень.  

Прокурором заявлено цивільний позов в інтересах держави про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням. З метою забезпечення позову на майно підозрюваного накладено арешт. Розглядатимуть справу у Новозаводському районному суді міста Чернігова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині посадовців Держекоінспекції підозрюють у зловживанні службовим становищем.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я