Начальника управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА відсторонили від виконання обов’язків

Начальника управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Петра Гармаша тимчасово відсторонили від виконання обов’язків. Причина – відкрите дисциплінарне провадження.

Цю інформацію Суспільному підтвердив сам Петро Гармаш, однак підстав для відкриття провадження він не коментує.

«Це нехай коментує облдержадміністрація, це їхні повноваження. Отримав дисциплінарне провадження. На час проведення дисциплінарного провадження я відсторонений від роботи, однак знаходжуся на роботі. Звичайно, що не згоден. Буду на засіданні комісії з дисциплінарного провадження доводити свою правоту», – сказав Петро Гармаш.

Як повідомляє Суспільне посилаючись на власні джерела, то розпорядження про відкриття дисциплінарного провадження та тимчасове відсторонення Петра Гармаша від виконання обов’язків підписали ще 22 квітня.

У документі йдеться, що підставою стала доповідна записка заступниці голови ОДА Жанни Шерстюк. Її вона підготувала за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності управління охорони здоров’я.

Провело перевірку управління Північного офісу Держслужби в області 4 лютого цього року.

Текст розпорядження:

«Інформація, викладена в акті, може свідчити про ймовірне прийняття Гармашем П.П. необґрунтованого рішення, що спричинило незаконне використання або інше заподіяння шкоди державному чи комунальному майну».

Про яку саме «шкоду» йдеться, Жанна Шестюк коментувати відмовилася.

Обов’язки начальника обласного управління охорони здоров’я тимчасово виконує заступниця з економічних питань Алла Здор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директора департаменту фінансів ЧОДА Валерія Дудка звільнили з посади.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я