Директора департаменту фінансів ЧОДА Валерія Дудка звільнили з посади

Валерій Дудко

Директора департаменту фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Дудка звільнили з посади. Відповідне розпорядження з’явилось на сайті ЧОДА.

Про те, що з 19 березня, він вже не працює в обласній державній адміністрації Валерій Дудко підтвердив Суспільному в телефонній розмові.

За його словами, він не погоджується із рішенням ОДА та буде подавати до суду. Адже його звільнення пов’язане з тим фактом, що він вживав алкоголь на робочому місці.

«Подаю до суду і впевнений, що суд виграю. Я інвалід 2-ї групи, тому не споживаю алкоголь взагалі», – сказав Дудко.

Те, що Дудко нібито вживав алкоголь на робочому місці зафіксували близько місяця тому. Як розповів у коментарі газеті «Вісник Ч» керівник апарату ОДА Станіслав Робота, він побачив Валерія Дудка у робочому кабінеті з відкритою пляшкою коньяку. Також, сказав він, від директора департаменту відчувався запах алкоголю. Згодом стосовно Валерія Дудка відкрили дисциплінарне провадження і відсторонили від роботи.

Та новина про звільнення Валерія Дудка з посади шокувала людей, адже багато років пан Дудко професійно виконував свої обов’язки. Зокрема, під дописом з новиною про звільнення на Фейсбук сторінці Суспільного зібралось багато коментарів. В них мешканці області та колеги, висловлюються в підтримку екс-директора департаменту фінансів та не розуміють чому його звільнили. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині чоловік забив пенсіонерку молотком через 7 тисяч гривень.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я