На Чернігівщині Великодні богослужіння пройдуть просто неба

На Чернігівщині богослужіння у дні великодніх свят християн східного обряду проводитимуть на вулиці. А для того аби уникнути скупчення людей буде збільшено кількість богослужінь.

Про це ПіКу повідомили в прес-службі поліції Чернігівської області.

«Під час проведення масових заходів з метою уникнення скупчення людей до охорони громадського порядку будуть задіяні співробітники превенції, спецпризначенці, вибухотехніки, кінологи, чергуватимуть посилені слідчо-оперативні групи тощо. Поліція проводить широку роз’яснювальну роботу щодо недопущення масового скупчення людей під час проведення релігійних обрядів і з громадянами, і з духовенством», — зауважує начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський. 

Наразі між поліцією, владою та релігійними установами досягнуто домовленостей, що служби проводитимуться на вулиці, на майданчиках біля культових споруд буде зроблена розмітка для дотримання дистанції між людьми, а на місцевому телебаченні можна буде подивитися пряму трансляцію заходів. Окрім того, буде збільшено кількість богослужінь і освячень та залучатимуться волонтери, які слідкуватимуть за дотриманням карантинних обмежень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великодній кошик 2021: як змінилися ціни, та що подорожчало найбільше.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я