На Чернігівщині розпочали ремонт дороги до унікального національного природного парку

Днями на Чернігівщині розпочали ремонт дороги, що веде до унікального Мезинського національного природного парку.

Довідково: Мезинський національний парк – неперевершений куточок мальовничої природи, яка чудово збереглася до нашого часу. Це неймовірні світанки над охопленою туманом Десною, панорамні краєвиди й нечувана культурно-історична спадщина.

Парк багатий на археологічні пам’ятки. Тут знайшли унікальну палеолітичну стоянку віком близько 20 тисяч років, залишки житла, збудованого з кісток мамонта, а також мистецькі вироби: статуетки, фігурки тварин, прикраси. Саме через ці знахідки на логотипі парку зображений мамонт. До Червоної книги України занесено 14 видів флори (сальвінія плаваюча, водяний горіх, пальчатокорінник травневий та інші) і 68 видів фауни (махаон, стерлядь, сірий журавель, річкова видра, пугач тощо).

Дорога, яка ремонтується, є важливою для розвитку рекреаційного і туристичного потенціалу Чернігівщини. Це шлях до Мезинського Національного парку, природно-заповідного та історичного об’єкту загальною площею понад 30 тисяч гектарів.

Також дорога Т 25-03 Вільне – Кролевець – сполучає дві області: Чернігівську та Сумську. Є соціально важливим об’єктом для місцевих жителів – це шкільний маршрут та маршрут екстреної медичної допомоги. Дорога є виходом на трасу Р-82 Сосниця – Короп – /М-02/ та М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ.

В процесі ремонту буде оновлено ділянку від села Вільне до межі з Сумською областю. Загальна протяжність – 11,22 км.
Наразі розпочаті підготовчі роботи. Підрядна організація – ТОВ “ТД “Дінастія”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи вистачить грошей на субсидії: в Мінсоцполітики розповіли про майбутнє підвищення тарифів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я