На Чернігівщині хочуть порахувати усіх диких тварин

В мисливських господарствах області розпочато зимовий облік чисельності диких тварин. Інформацію по кількості мисливських тварин в області можна буде чекати вже на початку березня.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Чернігівській області.

Щорічний облік диких тварин є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь. Проводять підрахунок шляхом шумового прогону, спостереження на підгодівельних майданчиках, підрахунку слідів на сніговому покриві. До уваги беруться також дані відвідуваності дикими тваринами солонців по єгерських обходах, сліди життєдіяльності тварин (місця їх ночівлі, погризи на деревах тощо).

Вестимуть облік користувачі мисливських угідь за участю державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, представників Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА та громадськості.

На підставі отриманих результатів оцінюється та планується діяльність мисливських господарств, визначаються норми відстрілу на наступний мисливський сезон, а також приймаються рішення про необхідність часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні вдвічі зменшили термін обов’язкової самоізоляції при захворюванні на COVID-19.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я