Лікарні Чернігівщини отримали антисептики від Благодійного фонду Сергія Тігіпка

Уже майже рік, як весь світ та наша країна зіштовхнулася з випробуванням під назвою «коронавірус». Хвороба, яка знаходиться поруч з кожним, для більшості вже стала буденністю. Однак викреслити її життя, навіть незважаючи на початок вакцинації, не вийде. В останні дні кількість хворих невпинно зростає, а вчора в Україні було зафіксовано два випадки нового, “британського” штаму  коронавірусу. Він передається від людини до людини в рази швидше та як стверджують британські вчені є смертельнішим за звичайний Covid-19.

Тож Благодійний фонд Сергія Тігіпка продовжує активну боротьбу з пандемією в нашій країні аби  зберегти життя та здоров’я українців. 

Нині благодійники спільно із компанією «ТАС Агро» забезпечують медичні установи громад і місцевих жителів якісними антисептиками. Зокрема на Чернігівщині було видано майже тону дезінфікуючих засобів у зручних 250 мл баночках з дозаторами. 

Довідково: Впродовж року Благодійним фондом Сергія Тігіпка для боротьби з пандемією було надано допомоги на суму 18 млн грн. Левова частина з цих коштів була направлена саме для потреб Чернігівської області. За ці кошти було придбано два рентген апарати, 20 моніторів пацієнта та 40 кисневих концентраторів. Медичні працівники, які продовжують знаходятись не передовій боротьби з хворобою, системно отримували костюми професійного захисту для лікарів, рукавички, а також тришарові хірургічні маски, медичні шапочки, захисні щитки та окуляри, респіратори різних типів у необхідній кількості. 

«Ми вживаємо необхідних заходів, щоб бути готовими до будь-яких сценаріїв. Дезінфікуючі засоби – це критична необхідність для профілактики від вірусних захворювань. І коли отримуємо таку допомогу, то відчуваємо величезну вдячність. Від Благодійного фонду впродовж року ми отримали багато допомоги і медичного обладнання: кисневі концентратори, монітори пацієнта, брали участь у співфінансуванні апарату УЗД. Використовуємо все у міру необхідності, адже вже встановлено та готове до роботи. Також компанія «ТАС Агро» надавала нам індивідуальні засоби захисту для медичного персоналу. Зараз усього вистачає. Насправді це надзвичайно важлива та дієва допомога для закладу. Якби не Благодійний фонд, то забезпечити лікарню усім необхідним було б вкрай важко», – розповів Анатолій Михайлюк, головний лікар Талалаївської центральної лікарні.

Крім того, варто бути готовими і до наслідків, які принесе пандемія. Тому Благодійний фонд Сергія Тігіпка, працює на випередження, щоб Україна змогла пройти цей непростий період з найменшими втратами. Тільки забезпечивши лікарні країни необхідним обладнанням для порятунку життя, а медиків – засобами захисту, ми зможемо протистояти епідемії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно: в Україні виявили “британський” штам коронавірусу.

*Імідж.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я