Компанія «ТАС Агро» розпочала весняну посівну

Станом на початок квітня компанія «ТАС Агро» розпочала посів кукурудзи. Загалом впродовж 2021 року заплановано посіяти понад 42 тис. га кукурудзи.

Окрім «цариці полів» на підприємствах компанії буду посіяно сою – 3,5 тис га, соняшник – 15 тис га. Посівна компанія стартувала з Південного та Центрального кластерів компанії, які включають Миколаївську та Кіровоградську області. Комплекс весняно-польових робіт, запланований на 2021 рік, щоденно набирає обертів та демонструє високі виробничі показники.

«Компанія «ТАС Агро» якісно підготувалася до весняної посівної компанії. Усі господарства забезпечені насіннєвим матеріалом, добривами, засобами захисту рослин та паливно-мастильними матеріалами. Незважаючи на пізній старт посівної, що було викликано погодними умовами, переконаний, що усі роботи буде виконано в оптимальні агрономічні терміни. У посівній задіяно сучасні комплекси, які збільшують точність висіву та підвищують продуктивність робіт», – розповів Віктор Белкот, директор з виробництва ТОВ «ТАС Агро».

Напередодні старту посівної було відремонтовано автопарк та всю сільськогосподарську техніку. У зв’язку з продовженням карантинних обмежень усі співробітники забезпечені антисептиками та засобами індивідуального захисту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія «ТАС Агро» виплатила пайовикам майже 290 мільйонів гривень за оренду земельних паїв у 2020 році.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я