Коли до Чернігова запустять швидкісний потяг «Інтерсіті»?

Чернігів увійшов до переліку обласних центрів, до яких Укрзалізниця планує запустити швидкісні потяги «Інтерсіті» до 2024 року.

Чернігів увійшов до переліку обласних центрів, до яких Укрзалізниця планує запустити швидкісні потяги «Інтерсіті» до 2024 року. Фото ілюстративне (з відкритих джерел).

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури у Facebook.

Для цього компанія закупить потяги «Інтерсіті» та електрифікує щонайменше 500 км колій.

«До кінця 2024 року в усі обласні центри має доїжджати поїзд Інтерсіті. Щоб досягнути цієї цілі ми розгортаємо масштабну електрифікацію колій. У найкращі роки УЗ електрифікувала по 100 км на рік, а за попередні 8 років було електрифіковано лише 23 км залізничних колій. Ми плануємо електрифікувати щонайменше 500 км до 2024 року. Це дозволить налагодити швидкісні міжрегіональні сполучення та запустити нові маршрути формату Інтерсіті+ до понад 10 обласних центрів країни, серед яких Ужгород, Чернівці, Луцьк, Житомир, Чернігів, Суми, Кропивницький, Маріуполь, Миколаїв, Херсон. Зокрема, уже скоро поєднаємо швидкісною залізницею Київ та Черкаси», — розповів Олександр Кубраков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні критична ситуація із накопиченням вугілля, а імпорт електроенергії з Білорусі буде тільки збільшуватись.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я