Кількість центрів масової вакцинації у Чернігові можуть скоротити. В чому причина?

У Чернігові кількість центрів масової вакцинації можуть скоротити з семи до чотирьох. Все через те, що, на думку міського голови Владислава Атрошенка, та кількість центрів, яка є наразі, не дуже затребувана у населення.

Таку думку він висловив на розширеній нараді у міськраді сьогодні, 27 липня.

Як повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Ольга Малець, за тиждень у Чернігові вакцинували 7 336 людей. Зокрема за вчора, 740, з них тільки 285 — в центрах масової вакцинації, решта зроблені в пунктах вакцинації в поліклініках та мобільними бригадами.

На даний момент у місті працюють сім центрів масової вакцинації у громадських місцях. Це два ТРЦ — ЦУМ та Голлівуд, будівля Деснянської райради (проспект Перемоги, 141), три школи — №7, 30 та 33, а також ще один відкрили у будівлі Вищого професійного училища на Козацькій, 11.

Крім того працюють ще сім пунктів масової вакцинації у лікувальних закладах міста. Загалом у Чернігові працюють 14 пунктів, не враховуючи мобільні бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли та якою вакциною можна щепитися: графік роботи центрів масової вакцинації Чернігова на цей тиждень.

На думку міського голови така кількість вакцинованих для такої кількості центрів дуже мала, адже у Чернігові наразі вакцинувалася менше 5% населення.

“Якщо не буде відповідної кількості бажаючих вакцинуватися, то з 7 центрів надо залишити 4. Придивимося до роботи центрів, та зробимо висновки за наступний тиждень“, — каже Атрошенко.

За словами Ольги Малець наразі у Чернігові в наявності всі чотири вакцини: AstraZeneca, Pfizer, Moderna та CoronaVaс. На сьогодні вже щепилися 43 823 людини, з них 13 869 — повністю (тобто другою дозою вакцини, – ред.).

“Чернігівщина між 5 і 7 місцем за рівнем масової вакцинацинації по країні в цілому. Це дуже непоганий показник“, — зазначила Малець.

Джерело: Суспільне.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я