Кабмін погодив Синенка заступником голови Чернігівської ОДА

6 жовтня Кабінет Міністрів погодив призначення Дмитра Синенка на посаду заступника голови Чернігівської облдержадміністрації.

Фото: Суспільне

Нагадаємо, Дмитро Синенко працював радником з питань АПК ТА ЖКГ голови ОДА В’ячеслава Чауса.

Як пояснював сам Чаус у коментарі Суспільному, він розглядав Синенка на посаду керівника департаменту або свого заступника.

“Я визначаюсь із його подальшим статусом. Дмитра знаю 15 років. Це моя кандидатура, знаю особисто як порядну людину”, – сказав тоді Чаус.

Зазначимо, після приходу на посаду В’ячеслав Чаус сказав, що в його команді працюватимуть лише місцеві. Своїм заступником він вже призначив Дмитра Іванова, на посаді заступниці залишилась працювати Жанна Шерстюк.

Що відомо про Дмитра Синенка

Дмитро Григорович Синенко народився у 1982 році. Має повну вищу освіту: у 2004 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Фінанси», у 2003 році пройшов у Харківському фінансово-економічному інституті спеціалізований курс «Маркетинг».

У 2012 році Дмитра Синенка було призначено директором комунального підприємства “Паркування та ринок” Чернігівської міської ради.

Що в декларації Дмитра Синенка

Грошові активи – 400 000 грн. та 35 000 доларів. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у 2020 році склав 969 000 грн., заробітна плата отримана за місцем роботи, а саме в ТОВ “Компанія “ДС Груп”, -70 068 грн. та заробітні плати отримані за сумісництвом – 17 887 грн.

У власності Дмитра Синенка квартира площею 109,8 кв.м. в Чернігові та квартира площею 54,2 кв.м. в Чернігові, але вже у спільній власності з дочкою.

Він є власником житлового будинку в селі Студенець, що на Городнянщині, площею 113, 6 кв.м. та земельної ділянки біля будинку площею 2500 кв.м. У власності є і ще одна земельна ділянка в Малій Дівиці площею 20 000 кв.м.

Серед рухомого майна у Дмитра Синенка автомобіль марки LEXUS 2013 року випуску, автомобіль ВАЗ 2004 року випуску, три вантажних автомобілі марки RENAULT, трактор БЕЛАРУС 1221.1, а також мотовсюдихід YAMAHA та причіп. 

Крім того, в оренді Дмитро Синенко має більше 120 га землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У голови Чернігівської ОДА з‘явився новий радник.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я