Громадський транспорт у Чернігові 24 квітня працюватиме без обмежень у часі

У Чернігові у суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 06.00 год. до 20.00 год., але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язано з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 21 квітня.

Тож усі зареєстровані учасники пробного ЗНО, а також педагоги, залучені до його проведення, зможуть безперешкодно доїхати до пунктів тестування.

Перевезення здійснюватимуться згідно з тарифами, встановленими для надання послуг з перевезення пасажирів міським електричним та автомобільним транспортом. Перепусткою для проїзду у громадському транспорті для учасників пробного ЗНО може бути їх персональне запрошення на тестування.

Через ситуацію з Covid-19 в Україні, в МОН, Українському і регіональних центрах оцінювання просять усіх учасників бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків та карантинних заходів безпеки, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

Тож якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині та в Києві пробне ЗНО перенесли через карантинні обмеження.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я