Гороскоп на 29 березня: що сьогодні чекає на знаки Зодіаку

Овен

Навалюється якась незрозуміла втома від того, що немає різноманітності, дні схожі один на один, всі дії та обставини повторюються, та й обличчя навколо особливо не змінюються. Вам просто стає нудно.

Телець

Те, що сьогодні з вами трапиться, можна охарактеризувати цитатою: “Сиділа-сиділа, та й висиділа!” Бо з вами трапляється щасливий випадок, а ви до цього не докладали жодних зусиль. Просто сиділи і чекали. І дочекались…

Близнюки

Надходять все нові і нові цікаві бізнес-пропозиції, як здатні значним чином покращити ваше фінансове становище. Та ви і самі вже починаєте працювати у напрямку створення власних нових проєктів для покращення добробуту.

Рак

Одразу навалиться сила-силенна роботи, яку ви вже не зможете відкладати у довгу шухляду і доведеться її всю виконувати. Може виникнути перспектива якогось короткочасного відрядження, подорожі чи переїзду.

Лев

Ви почуватиметесь не надто вільними у своїх діях і навіть словах, затиснуті у лещатах обов’язку, законів та протоколу, студите навіть на холодну воду, щоб ніхто нічого зайвого не подумав.

Діва

Настрій піднімає не лише хороша погода, тепло і весна, а ще й напрочуд приємне спілкування з людьми та підвищені грошові виплати, які ви сьогодні отримаєте. Втім, це можуть бути і якісь приємні і несподівані подарунки.

Терези

Вас неймовірно втішить невеличке, але миле свято у колі найближчих людей, з якими ви давно вже разом йдете по життю і яких ви вже давно знаєте, але не втомлюєтесь дивуватися і захоплюватися їх щирістю і любов’ю.

Скорпіон

З фінансами поки що у вас не надто хороші справи, але ви налаштовані конструктивно і вже починаєте прораховувати усі шляхи поліпшення фінансового стану, зокрема, варіанти підробітку.

Стрілець

Колективні проєкти приносять задоволення і користь, ви спільно над чимось працюєте зі своїми колегами, створюєте щось кардинально нове і креативне, відбуваються мозкові штурми, обговорення, консультації і навіть суперечки.

Козеріг

Весь день буде схожий на прискорене кіно, коли події змінюють одна одну, перед очима миготять різні обличчя, а ви не можете зосередитись на чомусь одному, бо надто вже швидко все відбувається.

Водолій

На роботі з’явиться перспектива підвищення. За вашу лояльність, зразкову поведінку та менеджерські нахили керівництво може розглядати вашу кандидатуру як претендента на певну посаду.

Риби

Дуже милий та спокійний день, коли ви впевнено господарюєте, наводите лад, трохи керуєте. А загалом, досить впевнено почуваєтеся на своєму місці, задоволені і своїм положенням, і роботою, і родиною.

Джерело: AstroOboz.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я