Ексзаступник голови Чернігівської ОДА вийшов під заставу

Ексзаступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко вийшов під заставу у п’ятницю, 2 липня.

Інформацію Суспільному підтвердила його адвокат Ольга Миролюбова, нині ми намагаємось отримати коментар Олександра Савченка.

Зазначимо, 1 липня Київський апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу у справі Олександра Савченка і майже вдесятеро – до 450 тисяч гривень, зменшив розмір застави.

Нагадаємо,у Чернігові 1 червня затримали Олександра Савченка та Романа Кійовського. Останній, за версією ДБР, представлявся керівником готелю «Слов’янський», і за «винагороду» у 160 тисяч доларів гарантував перемогу учаснику торгів з продажу готелю. А гроші призначалися нібито Савченку, який мав забезпечити відсутність конкурентів на онлайн-аукціоні.

Їм інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах. Адвокат Кійовського Володимир Лєбєдєв ці звинувачення заперечує. 160 тисяч доларів, що фігурують у справі, були передбачені для сплати внесків для участі в аукціоні з продажу готелю «Слов’янський».

З його слів, Кійовський хотів придбати готель, однак самостійно брати участь в аукціоні не міг. Знайшов партнера, який мав зареєструватися на наступному аукціоні, але, за словами адвоката, він виявився провокатором спецслужб.

3 червня Печерський районний суд Києва арештував Савченка та Кійовського на два місяці, альтернативною мірою обрав заставу у 4,4 мільйони гривень.

Апеляцію Романа Кійовського розглядатиме Київський Апеляційний суд 14 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні запрацювала система автоматичного арешту рахунків боржників у банках.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я