“Чернігівський колегіум” тимчасово очолить професорка Світлана Стрілець

Обов‘язки ректора Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка з 8 липня і до призначення ректора будуть покладені на Світлану Іванівну Стрілець.

Про це йдеться на сайті університету.

“Т.в.о. ректора призначено декана факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв доктора педагогічних наук, професора Світлану Іванівну Стрілець“, – повідомляють на сайті “Чернігівського колегіуму” з посиланням на наказ.

“Покласти виконання обов‘язків ректора Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка на Стрілець Світлану Іванівну, декана факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, доктора педагогічних наук, професора, з 08 липня 2021 року до призначення керівника в установленому законодавством порядку, але не пізніше, ніж до 30 листопада 2021 року”, – йдеться у наказі.

Нагадаємо, в травні цього року міністр освіти та науки Сергій Шкарлет підписав наказ про призначення чергових виборів ректора в Національному університеті “Чернігівський колегіум” імені Тараса Шевченка, які мають відбутись 29 вересня. За нашою інформацією, над поданням своєї кандидатури на посаду ректора розмірковують – Анатолій Тимошенко, Олексій Торубара, Світлана Стрілець, Олег Шеремет.

Джерело: сайт 0462.ua.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я