Чернігівські рятувальники літаком перевезли 38-річного чоловіка до Інституту серця після трансплантації [ФОТО]

Фото ДСНС України

Ніжинські пілоти-рятувальники доставили 38-річного чоловіка, якому днями було пересаджено серце в одній з клінік Запоріжжя до столичного Інституту серця МОЗ України. Посадку вертоліт здійснив на вертолітному майданчику, що розташований на даху київської лікарні. 

Про це повідомила пресслужба ДСНС.

“15 березня у Запоріжжі, 38-річний чоловік отримав шанс продовжити життя вже із новим серцем. Його пересадили після згоди родичів іншого чоловіка, який помер від інсульту. Для врятованого це стало єдиною можливістю, адже за життя він вже переніс дві операції на серці. Команда лікарів успішно провела операцію, а директор Інституту серця Борис Тодуров подякував усім учасникам рятувальної операції за гарну командну роботу, сприяння та супровід”, – повідомили в ДСНС України.

Довідково: 17 березня, Уряд підтримав спільну ініціативу Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я щодо створення Єдиного аеромедичного простору, який передбачатиме запровадження системи аеромедичної евакуації та авіаційне транспортування донорських органів. Повітряні судна рятувальників та правоохоронців цілодобово чергуватимуть разом із бригадами служби екстреної медичної допомоги. Вже з 1 квітня проєкт запускається у Львівському регіоні (Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Тернопільська і Чернівецька області), а з 1 травня — Київському регіоні, який забезпечить допомогою Київську, Вінницьку, Житомирську, Кіровоградську, Полтавську, Сумську, Чернігівську області та місто Київ. Сьогодні цілком готові до роботи дві вертолітні бази — у Львові та Києві.

Довідково: Одна з авіаційних баз України знаходиться в Ніжині. Аеродром належить ДСНС, на ньому базується Спеціальний авіаційний загін оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Раніше на ньому базувався 199-й гвардійський окремий дальній розвідувальний полк (літаки Ту-22Р). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перлину сакральної архітектури – Вознесеньку церкву в Березні тепер можна побачити в смартфоні [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я