Чернігівська вулиця Святомиколаївська стане пішохідною, але тільки у вихідні дні

Вулиця Святомиколаївська, що біля Чернігівського обласного філармонійного центру стане пішохідною, однак тільки у вихідні. Про це рішення написав секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, він зазначив, що дискусія чи варто зробити цю вулицю пішохідною триває з того моменту, як депутат Чернігівської міської ради Олександр Шевчук озвучив питання про її “переосмислення” на одній з сесій міськради.  

“Особисто я підтримую таку ідею, але є певні «але». Це заїзд у двори та на платну парковку, під’їзд транспорту до кафе й філармонії, а також робота інкасаторів «Приватбанку». Теоретично, можна шукати рішення. Але на першому етапі пропоную піти іншим шляхом. Ми зробимо цю вулицю пішохідною у вихідні дні. На цей час потрібно наповнити її життям та активностями. Це можуть бути виставки, робота вуличних музикантів, концерти, ярмарки тощо. Частину роботи візьме на себе управління культури, але щоб ідея прижилася це має бути не лише їхнє завдання. Давайте зробимо це разом!”,– написав Олександр Ломако.

Якщо такий формат “піде”, то це буде головним аргументом, щоб вулиця стала пішохідною на постійній основі. Також Олександр Ломако згадав досвід з перекриттям на вихідні проспекту Миру від філармонії до площі. Ця ідея спочатку також багатьом сподобалась, а особливо в соціальних мережах, однак на практиці виявилось, що перекриття вулиці особливо нікому не потрібне, а лише створює незручності для кафе, які знаходяться на цьому відрізку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прийом заяв до перших класів у школах Чернігова розпочинається з першого квітня: що для цього потрібно?

Найближчим часом Управління культури Чернігівської міської ради має ініціювати зустріч, на якій розроблять календарний план заходів на період з кінця квітня до початку жовтня. 

“Якщо вийде наповнити кожні вихідні цікавими заходами і вони привернуть увагу багатьох – перейдемо до наступного етапу обговорення питання”, – зазначив секретар міськради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я