Прийом заяв до перших класів у школах Чернігова розпочинається з першого квітня: що для цього потрібно?

Прийом заяв про зарахування дітей до першого класу почнеться з 1 квітня цього року, повідомляють в Управлінні освіти Чернігівської міської ради.

Саму заяву про зарахування, а також усі необхідні документи треба подати до обраних закладів впродовж двох місяців – квітня і травня. Заяву подають особисто батьки або законні представники, пред’являючи паспорт. Також треба подати копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку про стан її здоров’я з висновком, що дитина може відвідувати заклад загальної середньої освіти. А для дітей з особливими освітніми потребами з метою організації інклюзивного навчання подається також висновок інклюзивно-ресурсного центру.

Окрім того, у разі потреби батьки можуть подати додаткові документи, що підтверджують місце проживання дитини. Право на першочергове зарахування у заклад мають діти, які проживають на його території обслуговування. Будь-який інший заклад батьки можуть обрати в разі, якщо там є вільні місця.

Право на першочергове зарахування також мають діти з особливими освітніми потребами і ті, хто має братів, сестер або ж працюючих батьків у цій же школі.

Довідково: У минулому році в Чернігові було набрано 98 перших класів. За попередніми даними (а це дані електронної реєстрації, а також опитування батьків дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти) цього року планують набирати таку ж кількість перших класів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недитячі пристрасті: 8-річна київська модель має стосунки з 13-річним хлопцем та показує це у своєму Інстаграмі [ФОТО].

Разом з тим, у Чернігові цього року дещо змінюється мережа закладів загальної середньої освіти, які здійснюватимуть прийом першачків. У зв’язку зі змінами в законодавстві про освіту чотири навчальні заклади – школи №1, 12, 15 та 22 – починають поступовий процес реорганізації в ліцеї (виключно старшу школу). У зв’язку з цим дітей до перших класів вони з 2021 року вже не набиратимуть. Їх територія обслуговування перерозподілена між іншими найближчими закладами загальної середньої освіти.

Інформація про закріплену за кожним закладом освіти територію обслуговування та про правила прийому заяв до перших класів можна знайти, зокрема, на офіційних сайтах Чернігівської міської ради та міського управління освіти. Невдовзі в кожному закладі освіти на інформаційних стендах та на їх сайтах в інтернеті буде розміщена інформація як про це, так і про кількість вільних місць у перших класах.

Надіслати електронну заявку, що прискорить процедуру подачі документів, можна на сайті https://school.isuo.org/

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я